OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I Niedziela Wielkiego Postu - 18.02.2024r.

Dziś o godz. 17:15 Gorzkie Żale połączone z kazaniem pasyjnym. Wcześniej o godz. 16.45. różaniec w intencji Ojczyzny i pokoju na świece. O godz.18.00 Msza św.

Składam serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na cele inwestycyjne w naszej parafii. Zebraliśmy 8160zł.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z przysiółków  Kubice i Słowiaki.  W sobotę prosimy o tę posługę mieszkańców z przysiółków  Łazy, Jędrusie

2. W tym tygodniu:

- Poniedziałek – Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7:30 i 17:00. Nauki rekolekcyjne dla dzieci o godz. 10.30 klasy I –III i o godz. 11.30 klasy IV – VIII. Młodzież proszę o uczestniczenie w rekolekcjach dla dorosłych.

- Wtorek – Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7:30 i 17:00. Spowiedź od godz.8:30 – 10:00,  15:30 – 17:00. Nauki rekolekcyjne dla dzieci o godz. 10.30 klasy I –III i o godz. 11.30 klasy IV – VIII.

- Środa – Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7:30, o godz.10:30 (dla szkół) i godz.17:00. Składka z Mszy św.  przeznaczona  na cele rekolekcyjne.

Odwiedziny chorych w domach od godz. 11.30. Prosimy zgłaszać chorych spoza listy pierwszo- piątkowej do poniedziałku.

- Czwartek – Święto Katedry Św. Piotra, apostoła. Po Mszy św. wieczornej nauka dla rodziców i chrzestnych  chcących ochrzcić swoje dzieci w I niedzielę marca i w drugi dzień Świąt Wielkanocnych.

- Piątek – Droga krzyżowa po Mszy św. porannej i o godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania. (w salce)

- Niedziela –  O godz. 15:00 kolejne spotkanie biblijne w domu Sióstr Kanoniczek. W tą niedzielę będziemy mogli wesprzeć modlitwą i ofiarą do puszek dzieci z Afryki (dzieło Ad gentes)

3. Za tydzień w środę po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych. (przełożona z racji rekolekcji) Również za tydzień w czwartek po Mszy św. wieczornej, zbiórka lektorów